Logi sisse / Registreeru
Korv0
  • Teie ostukorv on tühi

SIM-kaardita GPS jälgimisseade

Toote kood:: GPS03
290.00€
Tasuta kohaletoimetamine 2–3 päevaga
Kogus

Toote kirjeldus

Uue põlvkonna SIM-kaardita GPS jälgimisseade toimib kogu maailmas. Objekti asukohta näete mobiiltelefoni rakenduse kaudu. Seadmel on ülipikk ooterežiim (isegi kuni 10 aastat). Ükski muu GPS jälgimisseade ei ole praegusel ajal nii pika ooterežiimiga. Kuutasu 10 eurot. Tasu makstakse serveris pangakaardiga.

Omadused:

UNIKAALNE DISAIN. Safety Guard (SG) on silindrikujuline piklik, lame seade välisdiameetriga 25,3 mm, pikkusega 202 mm ja massiga 136 g.

LIHTNE KASUTADA. Tellimuse aktiveerimise järel tuleb SG seadet 5 sekundit raputada, mille järel see lülitub automaatselt sisse ja töötab valitud tellimusperioodi jooksul.

SISSEEHITATUD SIM-KIIP. SG-l on integreeritud ülemaailmse GSM-itoetusega (World Wide GSM Telesupport) SIM-kiip. Seega, niipea kui on olemas GSM-signaal, saadab jälgimisseade teile oma koordinaadid.

ILMASTIKUTINGIMUSED. SG saab funktsioneerida ka väga külmades ja kuumades tingimustes. Toiteaku töötemperatuur jääb vahemikku –55...+85 °C.

VASTUPIDAVUS. SG-d ei saa osadeks võtta, selle akut ei saa vahetada ega laadida. Seadme töö on optimeeritud, niisiis see saadab enda asukoha koordinaadid alles siis, kui on 5 minutit paigal olnud. Ooteaeg kuni 10 aastat, kuni 14 000 saadetavat GPS-positsiooni. Seade suudab tavaliselt „elada” kauem kui paljud turvatavad objektid.

VEE- JA LÖÖGIKINDEL. Seade on kaetud kahekomponentse materjaliga, mis tagab selle vee- ja löögikindluse.

Töörežiimid:

SLEEP MODE on vaikimisi töörežiim, mille ajal jälgimisseade saadab koordinaate, kui objekt on vähemalt 5 minutit paigal olnud. Kõik järgmised koordinaadid saadetakse alles pärast seda, kui objekt on liikunud ja taas vähemalt 5 minutit paigal olnud. See on kõige ökonoomsem töörežiim. Näiteks kui teil on iga päev autoga 4 väljasõitu, siis aku peab režiimil SLEEP MODE vastu 9 aastat.

LIVE MODE on töörežiim, mille ajal jälgimisseade saadab iga 5 minuti tagant koordinaate, kuni objekt on liikvel. Selles režiimis on siseaku energiakulu suurem. Kui režiim LIVE MODE välja lülitada, naaseb jälgimisseade automaatselt režiimi SLEEP MODE.

GEOFENCE MODE on režiim, mis määrab objekti ümber (300, 500, 1000 m) kindlaks geograafilise tsooni. Kui tuvastatakse väljumine kindlaks määratud alast, siis kasutaja saab automaatselt e-posti teel teate ja jälgimisseade saadab iga 5 minuti tagant oma koordinaadid, kuni objekt liigub. Kui objekt peatub enam kui 5 minutiks, fikseeritakse koordinaadid ja määratakse uus geograafiline tsoon. Kui objekt liigub, on siseaku energiakulu režiimis GEOFENCE MODE suurem. Kui režiim GEOFENCE MODE välja lülitada, naaseb jälgimisseade automaatselt režiimi SLEEP MODE.

 

Komplekti kuuluvad:

  • jälgimisseade,
  • eestikeelne käivitusjuhend.


Garantii 12
kuud

turvaline maksesüsteem

Võtke meiega ühendust